دوره آموزشی "صادرات موفق برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان"
تاریخ خبر : 1400/08/16 تعداد بازدید : 107

اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در راستای آشنایی و افزایش توانمندی تولیدکنندگان و صادرکنندگان حوزه تجهیزات پزشکی اقدام به برگزاری دوره آموزشی "صادرات موفق برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان" در تاریخ 1400/08/30ساعت 16 الی 18 کرده است.

حضور کمیته فناوری نانو در ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما)

ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) 19 الی 21 مهرماه 1400 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار گردید. دبیر کمیته فناوری نانو به همراه کارشناسان کمیته با حضور در این نمایشگاه به راهنمایی و اطلاع رسانی به شرکت ها، معرفی حضوری کمیته در غرفه های مرتبط و گردآوری اطلاعات لازم...

ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما)

ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 19 الی 21 مهرماه 1400 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

وبینار آشنایی با طرح تشکیل شبکه بین المللی نانوفناوری ایمن و پایدار

وبینار "آشنایی با طرح تشکیل شبکه بین المللی نانوفناوری ایمن و پایدار"، چهارشنبه 31 شهریورماه از ساعت 16 الی 17 برگزار می گردد.

دومین کنگره دیجیتال مدیریت درمان کووید-۱۹

دومین کنگره دیجیتال مدیریت و درمان COVID-19 در بستر شبکه اجتماعی تخصصی TritApp ، با هدایت «دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران» و «ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران» در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

کلمه کلیدی

از تاریخ

تا تاریخ

موضوع