نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
تاریخ خبر : 1392/02/07 تعداد بازدید : 5124 موضوع خبر : اخبار همایش ها

«نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» به همت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، 17 تا 21 اردیبهشت‌ماه در محل دائمی ‏نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور حمایت از ساخت و تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی داخلی، ترغیب دانشگاه‌ها و مراکز علمی به خرید تولیدات داخلی و همچنین کاهش وابستگی آزمایشگاه‌های داخلی به تجهیزات و مواد وارداتی، اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران را در تاریخ ۱۷ الی ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می نماید.

مراکز پژوهشی و دانشگاه ها متقاضی خرید محصولات تایید و عرضه شده در این نمایشگاه، در قالب یارانه خرید طبق ضوابط اعلام شده، حمایت ویژه خواهند شد. قابل ذکر است که حضور قطعی در نمایشگاه پس از تایید فنی محصولات شرکت بوده و باید نقش آن شرکت در بومی‌سازی و دستیابی به فناوری ساخت تجهیز و یا تولید محصولات محرز گردد.

به منظور ثبت نام، کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه حمایت معاونت از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی در این نمایشگاه و مشاهده فهرست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و محصولات عرضه شده به پایگاه اطلاع‌رسانی نمایشگاه به آدرس http://www.iranlab2013.ir/ مراجعه فرمایید.

 

http://www.iranlab2013.ir/

متن نظر