دومین نشست تخصصی "از پایان نامه تا صنعت" در حوزه نانو پزشکی
تاریخ خبر : 1393/02/15 تعداد بازدید : 5325 موضوع خبر : اخبار همایش ها

برنامه دومین نشست تخصصی "از پایان نامه تا صنعت" در حوزه نانو پزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی ایران با همکاری دانشکده فناوریهای نوین دانشکده علوم پزشکی تهران، گروه نانوتکنولوژی پزشکی و حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در بیستم و یکم خردادماه سال 93 برگزار خواهد شد.

با توجه به پیشرفت علوم بین رشته ای و فناوری های نوین در کشور به ویژه فناوری نانو برگزاری دوره ‏های تخصصی برای اساتید و متخصصین در این حوزه امری مهم به شمار می آید. انجمن نانوفناوری پزشکی ایران به عنوان اولین نهاد ترویجی در جهت پیشرفت و باروری هر چه بیشتر علم نانو در حوزه علوم پزشکی، برگزاری دوره های تخصصی برای اساتید این حوزه را را در راس برنامه های خود قرار داده است. 
در این راستا دومین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانو پزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی ایران با همکاری دانشکده فناوریهای نوین دانشکده علوم پزشکی تهران، گروه نانوتکنولوژی پزشکی و حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در بیستم  و یکم خردادماه سال 93 در محل دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
اهداف این دوره به قرار زیر است: 
  • کمک به تجاری سازی محصولات در حوزه نانوفناوری پزشکی
  • کمک به تعریف پایان نامه های کاربردی
  • ایجاد تعامل بین اساتید متخصص در حوزه نانوفناوری پزشکی
  • معرفی حمایت های ستاد نانو در راستای تجاری سازی
  • آشنایی با جنبه های تجاری کاربردهای فناوری نانو

رئوس مطالب این دوره به قرار زیر است: 
  • مالکیت فکری و حمایت های قانونی در تجاری سازی یافته های پژوهشی و علمی
  • معرفی پایگاه های اطلاع رسانی، سایت ها، کتاب ها و مراجع مربوط به قوانین کسب و کار، ثبت پتنت، ارزش‏گذاری، تدوین BP، سرمایه گذاری خطر پذبر و پارک ها و مراکز رشد
  • انتقال تجربیات شرکتهای موفق در حوزه نانوپزشکی

مخاطبان این برنامه اساتید علاقه مند به حوزه نانوپزشکی است. لازم به ذکر است ظرفیت پیش بینی شده برای این دوره تعداد 30 نفر می باشد. به شرکت کنندگان علاوه بر ارائه گواهی دوره، در صورت داشتن محصول آماده تجاری سازی، حمایت ویژه ای از طرف ستاد نانو تعلق خواهد گرفت. علاقه مندان برای ثبت نام با شماره دبیرخانه انجمن نانوفناوری پزشکی ایران 66536275 تماس حاصل فرمایند. 

isnm.ir

متن نظر