نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو
تاریخ خبر : 1393/07/20 تعداد بازدید : 5472 موضوع خبر : اخبار همایش ها

نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو عصر روز شنبه، 19 مهرماه، در محل همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دکتر سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد از برترین‌های فناوری نانو در سال گذشته تقدیر بعمل آمد.

نهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو عصر روز شنبه، 19 مهرماه، در محل همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. لازم به ذکر است، جشنواره برترین‌های فناوری نانو به منظور ارزیابی و رتبه‌بندی فعالیت‌ها و دستاوردهای افراد و نهادهای فعال در حوزه فناوری نانو،‏ به صورت سالانه برگزار می‌شود. این جشنواره در بخش‌های محصولات و تجهیزات، متخصصان، موسسات پژوهشی، مراکز آزمایشگاهی، مراکز رشد و رسانه‌ها برگزار می‌شود و از برترین‌های هر بخش تقدیر به عمل می‌آید.
در این مراسم که با حضور دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دکتر سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد از برترین‌های فناوری نانو در سال گذشته تقدیر بعمل آمد.
همچنین دکتر رضایت، مدیر کارگروه توسعه منابع انسانی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در مراسم تقدیر از برگزیدگان نهمین جشنواره انتخاب برترین‌های فناوری نانو به ارائه گزارشی از روند داوری‌های انجام شده در این خصوص پرداخت.لازم به ذکر است جناب آقای دکتر رسول دیناروند، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو رتبه هفتم در بخش متخصصان برتر و داروی ضد سرطان سینادوکسوزوم شرکت اکسیر نانو سینا رتبه نخست در بخش محصولات و تجهیزات را به خود اختصاص دادند.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این رویداد مراجعه نمایید

---

متن نظر