سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
تاریخ خبر : 1394/02/02 تعداد بازدید : 5004 موضوع خبر : اخبار همایش ها

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری «سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» را از ۴ تا ۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می نماید.

در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در مورد توجه به حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکنون دو دوره «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» را در سال های ۹۲ و ۹۳ برگزار نموده است.
با توجه به نتایج بدست آمده و رضایت مراکز علمی و پژوهشی کشور و همچنین سازندگان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایرانی از این اقدام، معاونت علمی و فناوری «سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» را از ۴ تا ۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می نماید.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حمایت از خریداران بخش خصوصی، تسهیلات لیزینگ تا سقف ۳ میلیارد ریال برای خرید از سومین نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران در نظر گرفته شده است.
برای مشاهده جزئیات حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهموری، فهرست شرکت کنندگان، فهرست محصولات عرضه شده و کارگاه های جانبی به سایت نمایشگاه مراجعه فرمایید.

http://www.iranlabexpo.ir/

متن نظر