سومین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی
تاریخ خبر : 1394/02/20 تعداد بازدید : 5334 موضوع خبر : اخبار همایش ها

سومین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی ایران با همکاری دانشکده فناوریهای نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گروه نانوتکنولوژی پزشکی و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو 20 خردادماه سال 94 برگزار خواهدشد.

با توجه به پیشرفت علوم بین رشته ای و فناوری های نوین در کشور به ویژه فناوری نانو برگزاری دوره ‏های تخصصی برای اساتید و متخصصین در این حوزه امری مهم به شمار می آید. انجمن نانوفناوری پزشکی ایران به عنوان اولین نهاد ترویجی در جهت پیشرفت و باروری هر چه بیشتر علم نانو در علوم پزشکی و حوزه های مرتبط، برگزاری دوره ­های تخصصی اساتید را در راس برنامه های خود قرار داده است.
بدین منظور سومین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی ایران با همکاری دانشکده فناوریهای نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گروه نانوتکنولوژی پزشکی و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در تاریخ 20 خردادماه سال 94 برگزار خواهد شد.اهداف این دوره به شرح ذیل است:

  • کمک به تجاری سازی محصولات در حوزه نانوفناوری پزشکی
  • کمک به تعریف پایان نامه های کاربردی
  • ایجاد تعامل بین اساتید متخصص در حوزه نانوفناوری پزشکی
  • معرفی حمایت های ستاد نانو در راستای تجاری سازی
  • آشنایی با جنبه های تجاری کاربردهای فناوری نانو

مخاطبان این دوره اساتید علاقه ­مند به حوزه نانوفناوری پزشکی و حوزه های مرتبط است. اساتیدی که تمایل به شرکت در این نشست تخصصی را دارند تا 23 اردیبهشت ماه مهلت دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر از سرفصل های دوره و ثبت نام به سایت انجمن نانوفناوری پزشکی ایران مراجعه نمایند.

http://isnm.ir

متن نظر