پنجمین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی
تاریخ خبر : 1394/10/27 تعداد بازدید : 4584 موضوع خبر : اخبار همایش ها

پنجمین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی همدان و حمایت ویژه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در روز سه شنبه 20 بهمن ماه 94 در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار خواهد شد.

با توجه به پیشرفت علوم بین رشته ای و فناوری های نوین در کشور به ویژه فناوری نانو برگزاری دوره ‏های تخصصی برای اساتید و متخصصین در این حوزه امری مهم به شمار می آید. انجمن نانوفناوری پزشکی ایران به عنوان اولین نهاد ترویجی در جهت پیشرفت و باروری هر چه بیشتر علم نانو در علوم پزشکی و حوزه های مرتبط، برگزاری دوره ­های تخصصی اساتید را در راس برنامه های خود قرار داده است.
بدین منظور پنجمین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی همدان و حمایت ویژه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در روز سه شنبه 20 بهمن ماه 94 در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار خواهد شد. اهداف دوره به شرح ذیل است: 

 1. کمک به تجاری سازی محصولات در حوزه نانوفناوری پزشکی
 2. کمک به تعریف پایان نامه های کاربردی
 3. ایجاد تعامل بین اساتید متخصص در حوزه نانوفناوری پزشکی
 4. معرفی حمایت های ستاد نانو در راستای تجاری سازی
 5. آشنایی با جنبه های تجاری کاربردهای فناوری نانو

دراین نشست مباحث ذیل مطرح خواهد شد: 

 1. آشنایی با قوانین شرکت های دانش بنیان
 2. آشنایی با استارت آپ ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری
 3. آشنایی با نحوه نگارش BP و FS
 4. نوآوری و Branding
 5. بینش تجاری سازی در HighTech
 6. معرفی شرکت های موفق در حوزه نانوپزشکی
مخاطبان این دوره اساتید علاقه ­مند به حوزه نانوفناوری پزشکی و حوزه های مرتبط است. اساتیدی که تمایل به شرکت در این نشست تخصصی را دارند جهت کسب اطلاعات و ثبت نام به سایت انجمن نانوفناوری پزشکی ایران مراجعه نمایند یا با شماره 66572785-021 تماس حاصل فرمایند. 

http://isnm.ir/Nano-News/117.html

متن نظر