هفتمین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی
تاریخ خبر : 1395/05/06 تعداد بازدید : 4104 موضوع خبر : اخبار همایش ها

هفتمین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی با همکاری و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی و حمایت ویژه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در روز پنجشنبه 21 مرداد 1395 برگزار خواهد شد.

با توجه به پیشرفت علوم بین رشته ای و فناوری های نوین در کشور به ویژه فناوری نانو برگزاری دوره ‏های تخصصی برای اساتید و متخصصین در این حوزه امری مهم به شمار می آید. انجمن نانوفناوری پزشکی ایران به عنوان اولین نهاد ترویجی در جهت پیشرفت و باروری هر چه بیشتر علم نانو در علوم پزشکی و حوزه های مرتبط، برگزاری دوره ­های تخصصی اساتید را در راس برنامه های خود قرار داده است.
بدین منظور هفتمین نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی با همکاری و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی و حمایت ویژه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در روز پنجشنبه 21 مرداد 1395  برگزار خواهد شد.
اهداف دوره به شرح ذیل است:
            کمک به تجاری سازی محصولات در حوزه نانوفناوری پزشکی
            کمک به تعریف پایان نامه های کاربردی
            ایجاد تعامل بین اساتید متخصص در حوزه نانوفناوری پزشکی
            معرفی حمایت های ستاد نانو در راستای تجاری سازی
            آشنایی با جنبه های تجاری کاربردهای فناوری نانو

مخاطبان این دوره اساتید علاقه ­مند به حوزه نانوفناوری پزشکی و حوزه های مرتبط است. اساتیدی که تمایل به شرکت در این نشست تخصصی را دارند جهت کسب اطلاعات و ثبت نام به سایت انجمن نانوفناوری پزشکی ایران به آدرس www.isnm.ir مراجعه نمایند یا با شماره 66572785-021 تماس حاصل فرمایند.

http://isnm.ir/Nano-News/153.html

متن نظر