همایش ملی روز داروسازی ایران
تاریخ خبر : 1397/05/24 تعداد بازدید : 3368 موضوع خبر : اخبار همایش ها

همایش ملی روز داروسازی ایران و بزرگداشت زادروز محمدبن زکریای رازی با موضوع نقش داروسازان در توسعه، آموزش، و پژوهش فرآورده های آرایشی و بهداشتی با همکاری انجمن داروسازان ایران، اداره کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو 7 الی 9 شهریورماه امسال در هتل المپیک تهران برگزار می گردد.

همایش ملی روز داروسازی ایران و بزرگداشت زادروز محمدبن زکریای رازی با موضوع نقش داروسازان در توسعه، آموزش، و پژوهش فرآورده های آرایشی و بهداشتی با همکاری انجمن داروسازان ایران، اداره کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو و با حمایت سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال) 7 الی 9 شهریورماه امسال در هتل المپیک تهران برگزار می گردد.
لازم بذکر است آقای دکتر سیدمهدی رضایت، رئیس کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، ریاست این همایش را به عهده دارند و این کمیته از حامیان معنوی برگزاری این رویداد است.

محورهای این همایش به قرار زیر است:
  • فناوری های نوین در صنایع آرایشی و بهداشتی
  • سیاست گذاری، نظارت و اخلاق حرفه ای در صنایع آرایشی و بهداشتی
  • محصولات حلال در صنایع آرایشی بهداشتی
  • تجاری سازی، اشتغال و حمایت از کالای ایرانی در صنایع آرایشی بهداشتی

آشنایی با رئیس همایش:
آقای دکتر سید مهدی رضایت در سال 1343 در تربیت حیدریه خراسان رضوی متولد شد، او فارغ التحصیل دکترای عمومی داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دارای دکتری تخصصی PhD در رشته داروشناسی-سم شناسی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. وی دارای درجه استادی در گروه فارماکولوژی دانشکده پزشکی و گروه نانوفناوری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.
ایشان عضو انجمن داروسازان ایران بوده و همچنین مدیر کارگروه توسعه نیروی انسانی ستاد فناوری نانو، رئیس کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو و رئیس انجمن نانوفناوری پزشکی ایران می باشند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد و کارگاه های جانبی آن به سایت انجمن داروسازان ایران مراجعه نمایند.

---

متن نظر