چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما)
تاریخ خبر : 1397/06/27 تعداد بازدید : 1960 موضوع خبر : اخبار همایش ها

چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) با شعار «صادرات‌محور کردنِ تولیدات داخلی» توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 2 الی 4 مهرماه 1397 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) با شعار «صادرات‌محور کردنِ تولیدات داخلی» و در راستای معرفی توانمندی‌های صنعت داروسازی، با هدف توسعه توانمندی‌های داخلی و صادرات غیرنفتی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران 2 الی 4 مهرماه 1397 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) به عنوان بزرگترین رخداد تخصصی ایران در صنعت داورسازی و صنایع وابسته با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه تولید دارو، مواد اولیه، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، مواد آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی، چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی برگزار می‌شود.
برگزاری کارگاه‌های تخصصی و آموزشی، نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور،نمایشگاه کتاب های تخصصی علوم دارویی، پزشکی- دانشگاهی و برپایی تورهای بازدید دانشجویی بخشی دیگر از این رویداد مهم بین المللی است.
علاقمندان جهت ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه، کسب اطلاع از عناوین کارگاه ها و ... به سایت این نمایشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایند.

---

متن نظر