مراسم توانمندی صنعت داروسازی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران
تاریخ خبر : 1397/11/08 تعداد بازدید : 3357 موضوع خبر : اخبار همایش ها

مراسم توانمندی صنعت داروسازی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران به منظور معرفی توانمندی ها صنعت داروسازی کشور، با همکاری سازمان غذا و دارو و سندیکاهای مرتبط روز دوشنبه 15 بهمن ماه سال جاری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران از ساعت 9 الی 12 برگزار می گردد.

سازمان غذا و دارو به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جهت معرفی دستاوردهای علمی و صنعتی کشور عزیزمان ایران در این حوزه مراسم "توانمندی صنعت داروسازی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران" را برگزار می نماید.
این مراسم با همکاری سازمان غذا و دارو و سندیکاهای مرتبط روز دوشنبه 15 بهمن ماه سال جاری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران واقع در بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن،میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجواز ساعت 9 الی 12 برگزار می گردد. 


طی این رویداد با حضور سرپرست محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر مسئولین محترم، محصولات تجاری شده و نوین شرکت‌های دارویی، مواد اولیه، بیولوژیک، مکمل و فرآورده‌های طبیعی و سنتی که از بهمن ماه سال 96 تا دی سال 97 برای اولین بار در داخل کشور تولیدشده اند، معرفی و از آنها تقدیر بعمل خواهد آمد.
گفتنی است دو محصول مبتنی بر فناوری نانو ژل موضعی آمفوتریسین B لیپوزومال شرکت اکسیر نانو سینا و ضدعفونی کننده بیمارستانی Nano Biocide BH General شرکت نانوپوشش فلز طی این مراسم معرفی و تقدیر خواهند شد.

---

متن نظر