فستیوال نوآوری ­های صنعت دارویی
تاریخ خبر : 1398/05/08 تعداد بازدید : 2211 موضوع خبر : اخبار همایش ها

به همت شبکه فن‌بازار ملی ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، جشنواره نوآوری‌های صنعت دارویی سیزدهم مردادماه جاری ساعت 14 الی 18 در سالن همایش هم‌آوا در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می‌شود.

شبکه فن‌بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، فستیوال نوآوری‌های صنعت دارویی را با هدف «مواجهه مستقیم سرمایه‌گذاران و صنعتگران در حوزه‌های تخصصی مختلف با نوآوران و فناوران» و «ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری در طرح‌ها»، سیزدهم مردادماه جاری ساعت 14 الی 18 در سالن همایش هم‌آوا در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می نماید.گفتنی است تا کنون 80 طرح به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که در نهایت بعد از دو مرحله ارزیابی، 8 طرح انتخاب شده و در جشنواره عرضه می‌شود. همچنین برای مخترعان این طرح ­ها، دوره ­های آموزشی ارائه محصول به سرمایه‌گذران برگزار شده، و بررسی ابعاد بازار و جنبه های مالی طرح‌های منتخب و کمک به تهیه فایل ارائه آنها نیز انجام شده است.
این رویدادها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران زمینه‌ای برای توسعه سبد سرمایه‌گذاری و رشد نوآوری و فناوری و برای فناوران و نوآوران زمینه‌ساز توسعه تجاری‌سازی طرح‌‌هایشان است.

http://techpark.ir/modules.php?module=articles&do=article&artname=%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%...

متن نظر